AirGlass Premium Glass Screen Protector Caterpillar Cat S60

Extra tvrzená AirGlass fólie pro mobilní telefon Caterpillar Cat S60.  Jedná se o unikátní novinku v Evropě vyrobenou techniky v Německu a obsahujicí novou a exkluzivní...
Doporučená nabídka Kvalitní fólie

Skladem • 1 varianta45 Kč80 % • 767 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• -snadno nalepitelné
    • - průhlednost
    • -Lehce poškrábatelné

Čekal jsem víc! Na místech nejčastěji používaných jsou viditelné jemné škrábance..

• Tenká Tvrdá
    • Zbytečný otvor pro diodu

Je tvrdší než fólie dodávaná s mobilem.Zkoušel jsem na zbytku poškrábat ostrým nožem amusel jsem vyvinout větší tlak než na fólii dodávanou s telefonem abych ji poškrábat.Takže za mě SUPER fólie.

Produkt nemá žádné parametry.

Extra tvrzená AirGlass fólie pro mobilní telefon Caterpillar Cat S60.

Jedná se o unikátní novinku v Evropě vyrobenou techniky v Německu a obsahujicí novou a exkluzivní technologii - AirGlass®.Nabízí extra silnou odolnost proti poškrábání skla, ale je 2x lehčí a 2x tenčí než ostatní skleněné fólie na trhu.Povrch zachovává vysokou průhlednost a je odolný proti otiskům prstů a dalším nečistotám.

Extra tvrdé

• -Lehce poškrábatelné

• Tenká Tvrdá
    • Zbytečný otvor pro diodu

• nevím
    • jen další reklamní lákadlo
    • poškrábání nevydrží
    • při aplikaci se tvořily bubliny na nově rozbalený telefon bez špíny

Fólii jsem koupil,návod nebyl sice v češtině, ale aplikace na obrázku vypadala velmi jednoduše. Bohužel udělaly se mi uprostřed telefonu dvě bublinky při "samovolném" aplikování a nešli odstranit,tak jsem se je znažil opatrně vytlačit,nešlo to,tak jsem fólii opatrně nadzvedl,ale ze spoda se tím na ní přilepil drobný prach a už nešla znovu přilepit. Ve výsledku tam teď nejsou dvě bubliny,ale celý vršek telefonu je od spodu od jemného prachu. Takže jsem fólii za 329kč + poštovné vzal a z telefonu odstranil.Alespoň jsem mohl vyzkoušet, jak funguje,takže jsem vzal tupý nůž a lehce poškrábal. Poškrábala se velmi snadno a nevěřím tomu, že by vydržela nějaký delší čas bez poškrábání např. s klíčema v kapse. Takže novou si rozhodně kupovat na druhý pokus nebudu.

• Dobrý den,
    • informaci o skle uvádí pouze a jenom Heureka.cz, špatné informace píší opakovaně a zákazník je tím uváděn v omyl. Na našem webu je jasně uvedena tvrzená fólie. Heureka byla na tuto věc již upozorněna v minulosti, dnes znovu. Za kvalitu produktu však ručím, jedná se o skutečně velmi kvalitní protector pro mobilní telefon.
    • S pozdravem
    • Tomáš Pittner
    • Kvalitní-folie.cz
    • .

Píšete "tvrzené sklo" a ve specifikaci zase "fólie", to je dost podstatný rozdíl...