Ochranná fólie Forcell Xiaomi Mi A1

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Kvalitní třívrstvá čirá folie Forcell na mobil Xiaomi Mi A1.

Speciální folie full cover, která chrání celý displej mobilního telefonu před poškrábáním.

Rozhodně doporučujeme ochrannou folii na displej dotykového telefonu Xiaomi Mi A1 nalepit. Za naši praxi jsme už viděli mnoho a mnoho poškrábaných tvrzených sklíček Gorilla Glass a dalších "nepoškrábatelných displejů". Věřte, že je určitě lepší poškrábat si folii za stovku než dotykovou plochu za 2-5 tisíc Kč.

Folie na telefonu vydrží cca 4-6 měsíců. Pak už bývá poškrábaná a je vhodné ji vyměnit za novou.

Folie nijak nemění zobrazení na displeji a nemá žádný vliv na citlivost dotykového ovládání. Telefon s ní ovládáte úplně stejně jako by na telefonu nebyla.

Kryty na Xiaomi Mi A1 naleznete ZDE.

Kryt je určen pro mobilní telefon Xiaomi Mi A1.

Produkt zatím nemá žádné recenze.